Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2018 » Грудень » 14 » «Футбольні надії Київщини» - змагання для наймолодших футболістів
11:53
«Футбольні надії Київщини» - змагання для наймолодших футболістів

13 грудня у спортивному залі Васильківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 вісім команд юних футболістів – учнів 3-4 класів – з усіх шкіл міста змагалися за кубок у міському етапі фестивалю футболу «Футбольні надії Київщини». Змагання  були непростими. Команди грали достойно, намагалися показати свої вміння і вправність. У боротьбі за ІІІ місце зустрілися учні Васильківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 та Васильківського НВК «Гімназія- ЗОШ І-ІІІ ступенів №8». Перемогла команда Васильківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6.

Найзапекліша боротьба точилася за І місце між командами Васильківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 та №9. Гра була напружена, вболівали не тільки тренери команд, а й учні, друзі, батьки, які прийшли підтримати своїх дітей.  Друге місце посіла відповідно команда Васильківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №9. Перемогла команда Васильківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.

На урочистостях із закриття змагань команда-переможець була нагороджена кубком та грамотою, дві інші – дипломами, всі три команди-фіналісти одержали подарунок від відділу освіти – футбольний м’яч, а кожному учаснику головний суддя змагань Гусакова Тетяна Станіславівна вручила золоті, срібні та бронзові медалі.

Дякуємо учителям, які підготували команди до змагань, тренерам, які здійснювали суддівство – Дудчаку Степану Степановичу, Лисаку Олексію Васильовичу, Гусаковій Тетяні Станіславівні, а також адміністрації Васильківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №9, які гостинно приймають нас у своєму закладі.