Субота, 21.04.2018, 07:38
.
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Самоврядування
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 69
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 
Головна » 2018 » Лютий » 12 » Космічні фантазії
15:25
Космічні фантазії

Космічні фантазії
Відповідно до наказу відділу освіти Васильківської міської ради від 03.01.2018 № 01-15/04 «Про проведення міського етапу Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» 01 лютого 2018 року на базі Васильківського міського центру дитячої та юнацької творчості проведено міський етап Всеукраїнського конкурсу «Космічні фантазії».
Визнано переможцями:
За напрямом  «Література, журналістика» - жанр «Поезія»:
І вікова категорія:
    І місце – Большакову Соломію, вихованку гуртка «Театральне мистецтво» Васильківської міської станції юних натуралістів, за роботу «День у космосі» (керівник Пушкарьова І.М.).
За напрямом  «Література, журналістика» - жанр «Казка»:
І вікова категорія:
    І місце – Шерстюк Вікторію, ученицю 6 класу Васильківського НВК № 4 за роботу «Пригоди Альфа» (керівник Дзюба С.М.);
    ІІ місце -  Волошину Катерину,  ученицю 6 класу Васильківського НВК № 4 за роботу «Незабутня пригода» (керівник Дзюба С.М.);
ІІ вікова категорія:
    І місце – Собчук Анастасію, ученицю 8 класу Васильківського НВК «Гімназія-ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8» за роботу «Космічні подорожі Ганса» (керівник Горбунова В.В.);
    ІІ місце – Собчук Анастасію, вихованку гуртка «Театральне мистецтво» Васильківської міської станції юних натуралістів, за роботу «Інопланетний гість» (керівник Пушкарьова І.М.);
    ІІ місце – Белінську Мирославу, ученицю 9-Б класу Васильківської ЗОШ  І-ІІІ ступенів № 1за роботу «Казка про небайдужого хлопчика» (керівник Ігнатенко Г.О.).
За напрямом  «Література, журналістика» - жанр «Повість»:
ІІ вікова категорія:
    І місце – Стеценка Сергія, учня 8-Б класу Васильківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, за роботу «Космічні заговори»  (керівник Пономаренко О.М.);    
    ІІ місце -  Тернюк Жанну, ученицю 9-В класу Васильківської ЗОШ І-ІІІ ступенів  № 3, за роботу «Випадковості невипадкові» (керівник Руденко Н.В.).
 За напрямом  «Література, журналістика» - жанр «Есе»:
ІІ вікова категорія:
    І місце – Свіцельську Тетяну, ученицю 8 класу Васильківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7, за роботу «Чи має космос аромати і звуки?» (керівник Харабар М.В.).
За напрямом  «Література, журналістика» - жанр «Нарис»:
ІІ вікова категорія:
    І місце – Козачука Назара, учня 7 класу Васильківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6, за роботу «Щоденник Альфреда Джеймса Стеджа» (керівник Гайдаєнко Л.Г.).    
За напрямом  «Образотворче мистецтво» - жанр «Живопис»:
І вікова категорія:
    І місце – Загурську Ніку, ученицю 6 класу Васильківського НВК «Гімназія-ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8» за роботу «Космічна подорож» (керівник Горбенко Л.М.);
    ІІ місце – Шніткову Марію, ученицю 7 класу Васильківського НВК «Гімназія-ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8» за роботу «Космічний пейзаж» (керівник Горбенко Л.М.);    
    ІІ місце – Гайдук Софію, ученицю 5-Б класу Васильківської ЗОШ  І-ІІІ ступенів   № 2 за роботу «Для тебе хоч зірку з неба…» (керівник Радіч С.В.);
    ІІ місце – Антонишина Дмитра, учня 6 класу Васильківської ЗОШ  І-ІІІ ступенів    № 1 за роботу «Галактика» (керівник Горінштейн М.Г.);
    ІІІ місце – Линник Регіну, ученицю 5-Б класу Васильківської ЗОШ  І-ІІІ ступенів № 2 за роботу «Щира шана тим землянам, що на Місяці колись прапори Землі на славу встановити спромоглись!» (керівник Радіч С.В.);
    ІІІ місце –  Струк Дар’ю, ученицю 5-Б класу Васильківської ЗОШ  І-ІІІ ступенів   № 7 за роботу «Вихід в космічний простір» (керівник Горіна Л.А.);
    ІІІ місце –  Гнєдаш Анастасію, ученицю 7-Б класу Васильківської ЗОШ   І-ІІІ ступенів № 3 за роботу «Поцілунок Сатурна» (керівник Тонковид О.В.);
    ІІІ місце –  Доріченко Софію, ученицю 5-А класу Васильківської ЗОШ    І-ІІІ ступенів № 3 за роботу «Розсипало небо планети і зорі» (керівник Тонковид О.В.);
    ІІІ місце –  Малишенко Ельміру,  вихованку гуртка «Театральне мистецтво» Васильківської міської станції юних натуралістів, за роботу «Парад планет у загадковому Всесвіті» (керівник Пушкарьова І.М.);
    ІІІ місце –  Забіжко Дар’ю,  вихованку гуртка «Образотворче мистецтво» Васильківського міського центру дитячої та юнацької творчості, за роботу «На іншій планеті» (керівник Коваленко О.В.);
    ІІІ місце –  Бобир Анну,  вихованку гуртка «Образотворче мистецтво» Васильківського міського центру дитячої та юнацької творчості, за роботу «Прогулянка в інопланетному саду» (керівник Коваленко О.В.).
ІІ  вікова категорія:
    І місце – Василюк Вікторію,  вихованку гуртка «Художній розпис» Васильківського міського центру дитячої та юнацької творчості, за роботу «Сонячна галактика» (керівник Канцедал В.В.).
    ІІ місце – Плаксюка Антона, учня 11 класу  Васильківського НВК «Гімназія-ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8» за роботу «Міжпланетні бої» (керівник Горбенко Л.М.);
    ІІ місце – Головченко Ольгу,  ученицю 9-Б класу Васильківської ЗОШ  І-ІІІ ступенів № 1 за роботу «Око Всесвіту» (керівник Ігнатенко Г.О.);
    ІІІ місце – 3айцеву Жанну, ученицю 8 класу Васильківського НВК «Гімназія-ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8» за роботу «Зоряний дощ» (керівник Горбенко Л.М.);
    ІІІ місце – Березанську Анжеліку,  ученицю 8-Б класу Васильківської ЗОШ  І-ІІІ ступенів № 7, за роботу «Богиня космосу» (керівник Горіна Л.А.);
    ІІІ місце – Шовтенко Владиславу,  ученицю 7-Б класу Васильківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7, за роботу «Космічний простір» (керівник Горіна Л.А.);
    ІІІ місце –  Кругляк Катерину,  вихованку гуртка «Мистецтво нашого народу» Васильківської міської станції юних натуралістів, за роботу «Вікно у Всесвіт» (керівник Кругляк І.П.);
    ІІІ місце  – Лазуткіну Марію,  ученицю 11 класу Васильківського НВК № 4, за роботу «Загадкова Краса» (керівник Горкуненко Л.М.).
За напрямом  «Образотворче мистецтво» - жанр «Графіка»:
І вікова категорія:
    І місце – Пиндюру Маргариту,  ученицю 6-Б класу Васильківської ЗОШ   І-ІІІ ступенів № 9, за роботу «Гра з планетами» (керівник Дерев’янко Н.Г.).
За напрямом  «Декоративно-прикладне мистецтво»:
І вікова категорія:
    І місце – Порохню Наталію, Гуллер Богдану, вихованок гуртка «М’яка іграшка»  Васильківського міського центру дитячої та юнацької творчості, за роботу «Кожен новий дітлашок виростає з пелюшок…» (керівник Гуллер Н. О.);
    І місце – Ревенко Наталію,  ученицю 8 класу Васильківського НВК «Гімназія-ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8», за роботу «Космічна планета ельфів» (керівник Горбенко Л.М.);
    І місце – Константінова Івана, учня 5-Б класу Васильківської ЗОШ  І-ІІІ ступенів № 2, за роботу «Інопланетний гість» (керівник Радіч С.В.);
    І місце  –  Яровенко Марину,  ученицю 9 класу Васильківського НВК № 4, за роботу «Лунтик» (керівник Горкуненко Л.М.);
    І місце –  Андрійченка Дмитра,  вихованця гуртка «Конструювання та дизайн сувенірів» Васильківської міської станції юних техніків, за роботу «Мій космос» (керівник Бойко В.В.);
    ІІ місце – Порицьку Варвару,  ученицю 7 класу Васильківського НВК «Гімназія-ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8», за роботу «На хвилях Всесвіту» (керівник Порицька Л.Б.);
    ІІ місце –  Гриненко Ольгу,  вихованку гуртка «Народна творчість» Васильківської міської станції юних натуралістів, за роботу «Із миром до землян з Квіткової планети» (керівник Жукова Н.В.);
    ІІ місце – Конєву Камілу,  ученицю 2 класу Васильківської ЗОШ  І-ІІІ ступенів     № 1, за роботу «Сонячна система» (керівник Павленко О.Д.);
    ІІІ місце –  Каденко Віру, ученицю 4-А класу Васильківської ЗОШ  І-ІІІ ступенів № 3, за роботу «Оксамитова безодня» (керівник Семенець Г.Д.);
    ІІІ місце –  Пантюхова Олексія, ученика 2-Б класу Васильківської ЗОШ  І-ІІІ ступенів № 3, за роботу «Космічна подорож» (керівник Пантюхов В.М.);
    ІІІ місце – Юр’єву Каріну,  ученицю 5 класу Васильківського НВК «Гімназія-ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8», за роботу «Зоряна мрійниця» (керівник Порицька Л.Б.);
    ІІІ місце – Мішина Єгора,  учня 4-А класу Васильківської ЗОШ  І-ІІІ ступенів № 9, за роботу «Ракета» (керівник Мішина Т.М.);
    ІІІ місце – Пиндюру Маргариту,  ученицю 6-Б класу Васильківської ЗОШ  І-ІІІ ступенів № 9, за роботу «Погляд із Землі» (керівник Мішина Т.М.);
    ІІІ місце  –  Дармостук Карину,  ученицю 3-Б класу Васильківського НВК № 4, за роботу «Подорож на Місяць» (керівник Капшук Л.В.);
    ІІІ місце  –  Бишенка Євгена,  учня 2 класу Васильківського НВК № 4, за роботу «Привіт із космосу» (керівник Кондратовець О.А.);
    ІІІ місце –  Ананьєву Лесю,  вихованку гуртка «Конструювання з паперу» Васильківської міської станції юних техніків, за роботу «Світ в наших руках» (керівник Ананьєва А.Л.).
ІІ вікова категорія:
    І місце – Волинець Тетяну,  ученицю 9 класу Васильківського НВК «Гімназія-ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8», за роботу «Сузір’я» (керівник Порицька Л.Б.);
    І місце – Крот Євгенію,  ученицю 8 класу Васильківської ЗОШ  І-ІІІ ступенів № 6, за роботу «Космічний Дамблдор» (керівник Трьохбратська М.С.);
    І місце –  Тхаржевську Злату,  вихованку гуртка «Конструювання іграшки-сувеніру» Васильківського міського центру дитячої та юнацької творчості, за роботу «Ліла – королева квітів з планети Діва Лока» (керівник Шишацька Л.М.);
    І місце –  Литвин Владу,  вихованку народної школи писанкарства «Дивосвіт» Васильківського міського центру дитячої та юнацької творчості, за роботу «Космічні гості» (керівник Турукіна  Л.В.);
    І місце –  Гур’єву Євгенію,  вихованку гуртка «Образотворче мистецтво» Васильківського міського центру дитячої та юнацької творчості, за роботу «Око Всесвіту» (керівник Коваленко О.В.);
    ІІ місце – Іваніцьку Крістіну,  ученицю 8 класу Васильківського НВК «Гімназія-ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8», за роботу «Знайомтесь, моя Галактика» (керівник Порицька Л.Б.);
    ІІ місце –  Братчика Віктора,  вихованця гуртка «Художнє різьблення» Васильківської міської станції юних техніків, за роботу «Український космонавт» (керівник Сингаївський В.М.);
    ІІ місце –  Неділько Анну,  вихованку зразкової творчої майстерні  «Сувенір» Васильківського міського центру дитячої та юнацької творчості, за роботу «Безмежний Всесвіт» (керівник Чепурда Л.В.);
    ІІІ місце – Фортунатова Тимура,  учня 10 класу Васильківського НВК «Гімназія-ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8», за роботу «Космічні перегони» (керівник Порицька Л.Б.);
    ІІІ місце – Браніцького Олександра,  учня 9-Б класу Васильківської ЗОШ  І-ІІІ ступенів № 9, за роботу «Підкорювач Всесвіту» (керівник Зеленков Л.П.);
    ІІІ місце –  Трофан Марію,  вихованку гуртка «Іграшка-сувенір» Васильківської міської станції юних техніків, за роботу «У космічному просторі» (керівник Озірна Т.М.).
За напрямом  «Фото-, відео- та кіномистецтво»
І вікова категорія:
    І місце – Крахмальнікову Лію, Твердохліб Владу, Подрєз Анастасію,  учениць 7 класу Васильківської ЗОШ  І-ІІІ ступенів № 6, за роботу «Космічні новини від 7-А» (керівник Трьохбратська М.С.);
    ІІ місце –  Зудову Софію,  вихованку гуртка «Флористика і фітодизайн» Васильківської міської станції юних натуралістів, за роботу «Сонячні обійми» (керівник Вєтрова О. А.).
За напрямом  «Комп’ютерна графіка»:
І вікова категорія:
    І місце -  Линник Регіну,  ученицю 5-Б класу Васильківської ЗОШ  І-ІІІ ступенів   № 2, за роботу «Улюблена іграшка» (керівник Радіч С.В.);
    ІІ місце – Клімову Маргариту, ученицю 4-А класу  Васильківської ЗОШ  І-ІІІ ступенів № 3, за роботу «Ми сідаєм до ракети, щоб відкрить нові планети. Песик за нами вслід: «Хочу також у політ»» (керівник Клімова О.В.);
    ІІ місце -  Шемберка Олександра,  учня 7 класу Васильківської ЗОШ  І-ІІІ ступенів № 6, за роботу «За світлом і простором» (керівник Майборода О.О.);
    ІІ місце -  Ступівцеву Аріну,  ученицю 6-В класу Васильківської ЗОШ    І-ІІІ ступенів № 9, за роботу «Дівчина Земля» (керівник Хівренко І.В.);
    ІІ вікова категорія:
    І місце – Калачинську Сніжану, ученицю 10 класу   Васильківської ЗОШ  І-ІІІ ступенів № 6, за роботу «Зоряне марення» (керівник Майборода О.О.);
    ІІ місце –  Клімову Ангеліну, ученицю 8-А класу  Васильківської ЗОШ  І-ІІІ ступенів № 3, за роботу «Через магічне коло – політ у іншу реальність» (керівник Клімова О.В.);
    ІІ місце -  Руденка Ігоря,  учня 9-Б класу Васильківської ЗОШ  І-ІІІ ступенів № 9, за роботу «Небесні світила» (керівник Базилюк Н.М.).
За напрямом  «Музичне мистецтво»:
І вікова категорія:
    І місце – Зульфагарова Дениса, учня 5-Б класу  Васильківського НВК «Гімназія-ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8», за роботу «Подорож до міста з тисячі планет» (керівник Мазуренко О. В.);
ІІ вікова категорія:
     І місце – Харенко Яну, вихованку зразкової студії дитячої естрадної пісні «Лілея» Васильківського міського центру дитячої та юнацької творчості, за текст пісні «Гімн планети Марс» (керівник Бобир А.О.).
    
Вітаємо переможців!

 

 

 

 

 

 


 

Переглядів: 58 | Додав: Hanzel | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти Васильківської міської ради © 2018
Форма входу
Календар
«  Лютий 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728
Корисні посилання

Пошук
Друзі сайту