Користувачів: 0

Головна » 2018 » Лютий » 28 » Завершилися міські змагання з баскетболу
20:16
Завершилися міські змагання з баскетболу

Відповідно до календарного плану спортивних заходів на 2017/2018 навчальний рік у січні-лютому у загальноосвітніх навчальних закладах міста проходили міські змагання з баскетболу. Ігри проходили на базі Васильківських ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 та №9, а відповідальними за їх проведення були відповідно вчителі фізичної культури Пухляк Олександр Сергійович та Бойко Сергій Васильович.

За підсумками змагань серед юнаків переможцями і володарями золотих медалей стала команда учнів Васильківського НВК «Гімназія-ЗОШ І-ІІІ ступенів №8» (капітан команди Мигдалович Євген). Почесне друге місце і срібні нагороди виборола у жорсткій боротьбі команда юнаків Васильківської ЗОШ  І-ІІІ ступенів №9 (капітан команди Залізний Андрій). Третє місце посіла команда Васильківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, а її учасники одержали  бронзові нагороди.

Емоційно насиченими, напруженими були змагання з баскетболу серед команд дівчат загальноосвітніх навчальних закладів. У фінал вийшли команди Васильківських НВК №4 та НВК «Гімназія – ЗОШ І-ІІІ ступенів №8» (вони боролися за здобуття ІІІ місця), та Васильківських ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 та №9, які змагалися за першість.

У підсумку змагань – І місце здобула команда Васильківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 (капітан – Ніцун Зоряна, Бондар Катерина, Фролова Крістіна, Гапченко Валерія, Олійник Любов, Дерев’янко Віка, Тарасюк Наталія, Горяченко Софія), ІІ місце – команда Васильківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (капітан – Лістрова Анна), ІІ місце – команда Васильківського НВК №4 (капітан – Бренгауз Олександра).

Велика вдячність наставникам цих команд, учителям фізичної культури Бесараб Раїсі Іванівни, Бойку Сергію Васильовичу, Пухляку Олександру Сергійовичу, Каденко Оксані Іванівні, стараннями яких команди були належно підготовлені і змогли стати переможцями.

Слова вдячності і незалежним суддям змагань: Обремському Ярославу Леонідовичу і Кологривову Віталію Євгенійовичу, тренерам Васильківської ДЮСШ, Бондарю Анатолію Сергійовичу, викладачу фізичної культури Комунального навчального закладу Київської обласної ради «Васильківський професійний ліцей». Дякуємо їм за професіоналізм, розуміння і співпрацю.

Переглядів: 510 | Додав: Username | Рейтинг: 0.0/0