Користувачів: 0

Головна » 2017 » Травень » 19 » Змагання із дзюдо у м.Львові
11:47
Змагання із дзюдо у м.Львові

15 травня 2017 року в м. Львові пройшли змагання з дзюдо "Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 15 років і до 16 років". У складі збірної команди захищали честь Київської області і наші земляки – дзюдоїсти відділення Васильківської ДЮСШ – і вибороли високі нагороди.

Чемпіонкою України у ваговій категорії 52 кг стала вихованка тренера-викладача Вернигори Д.В. Сабадаш Анастасія та чемпіоном у ваговій категорії 46 кг став ще один його вихованець Корчовий Артем. Бронзовим призером чемпіонату України у ваговій категорії 60 кг став Засуха Дмитро, вихованець Заслуженого тренера України Меленевського Е.А., і Фундовний Антон  (вагова категорія 50 кг), також виборов бронзову нагород. А вихованці тренера-викладача Рудого О.О. Гайдамаченко Олександр (вагова категорія 35 кг) і Дембовський Богдан (вагова категорія 55 кг) також посіли треті місця, а Поплавський Владислав виборов срібну медаль.

Дуже приємно, що всіх призерів Чемпіонату України відзначив грошовими винагородами і почесними грамотами депутат Васильківської міської ради Мазепа О.В.

Доречі, команда Київської області посіла друге загально-командне місце.

Адміністрація Васильківської ДЮСШ щиро вдячна юним спортсменам, які примножують спортивну славу міста Василькова.

Переглядів: 730 | Додав: Ольга | Рейтинг: 0.0/0