Субота, 04.04.2020, 10:39
.
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Самоврядування
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 
Головна » 2020 » Лютий » 17 » Космічні фантазії
20:31
Космічні фантазії

У Васильківському міському центрі дитячої та юнацької творчості 10 лютого 2020 року було підведено підсумки Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії». Для участі у конкурсі було подано 99 робот, які виконали учні закладів загальної середньої освіти №1, 2, 4, 6, 7 академічного ліцею «Успіх», академічного ліцею «Престиж», НВК №4, НВК «Гімназія – ЗОШ І – ІІІ ст.№8», вихованці Васильківської станції юних натуралістів, Васильківської станції юних техніків і Васильківського міського  центру дитячої та юнацької творчості у 2-х вікових категоріях: І вікова категорія (8-12 років), ІІ вікова категорія (13-16 років). Після плідної роботи журі конкурсу було визначено 30 робіт, які стали переможцями у різних номінаціях.

з/п

місце

Напрям,

жанр

Назва роботи

Прізвище, ім’я автора

Дата та рік народження, вікова категорія

Повна назва навчального закладу із зазначенням класу

П.І.Б. керівника (повністю), контактний телефон

1.

 І

«Балада про людину в скафандрі»

Література

(поезія)

Ратушняк Арсен Ігоревич

10.06.2009

Васильківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

Опанасенко Катерина Георгіївна

2.

І

«Мрії збуваються»

Література

(казка)

Летко Злата Володимирівна

09.03.2009

Васильківський міський ВМ ЦДЮТ, гурток «М’яка іграшка»

Горбенко Людмила Миколаївна

3.

І

«Без нас немає її…»

Література

(повість)

Павлівська Анастасія Олександрівна

28.03.2003

Васильківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, 11 клас

Бізяєва Тетяна Василівна

4.

  І

«Космічний простір»

Література

(пісня)

Конюхова Анастасія Дмитрівна

01.08.2006

Васильківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6, 8-Б клас

Трьохбратська Марія Сергіївна

5.

І

«Космічна подорож» частина ІІІ

Література (казка)

Собчук Анастасія В’ячеславівна

05.06.2004

Васильківський НВК “Гімназія –ЗОШ І-ІІІ ступенів №8»

Горбунова В.В.

6.

І

«Сон»

Література

(поезія)

Качкур Вікторія Анатоліївна

05.01.2006

Васильківський академічний ліцей «Престиж»

Ролік Ольга Олександрівна

7.

І

«Космічні фантазії»

Комікс

Соломонова Єлизавета Дмитрівна

21.04.2009

Васильківський академічний ліцей «Престиж»

Каденко Анастасія Віталіївна,

 

8.

Гран-прі

«Дружба Галактик»

Живопис

Пєшкова Дарія Максимівна

04.12.2011

Васильківський академічний ліцей «Престиж»

Панькіна Світлана Іванівна

9.

І

«Початок майбутнього»

Живопис

Загурська Ніка Андріївна

01.06.2007

Васильківський НВК «Гімназія –ЗОШ І-ІІІ ступенів №8»

Горбенко Людмила Миколаївна

10.

І 

«Іншопланетна гостинність»

Графіка

Ананєва Поліна

8 років

Васильківський міський ЦДЮТ, гурток «Вернісаж»

Коваленко Олена Вадимівна

11.

Гран-прі

Комікс «Місія «Земля»

комікс

Шерстюк Вікторія Андріївна

12.04.2006

Васильківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» №4

Горкуненко Людмила Микитівна

 

12.

Гран-прі

«Космічна безвихідь»

Графіка (Олівець)

Плаксюк Михайло Юрійович

17.10.2003

Васильківський НВК «Гімназія –ЗОШ І-ІІІ ступенів №8»

Горбенко Людмила Миколаївна

13.

Гран-прі

«Сузір’я Діви»

Живопис

Шніткова Марія Олексіївна

01.09.2005

Васильківський НВК «Гімназія –ЗОШ І-ІІІ ступенів №8»

Горбенко Людмила Миколаївна

14.

І

«Мандрівник»

Живопис

Аврамішина Вероніка Олександрівна

06.07.2004

Васильківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

Аврамішина Олена Володимирівна

15.

І

«Непізнані обрії»

Графіка

Терничний Максим Ярославович

16.03.2003

Васильківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, 11 клас

Коваленко Олена Вадимівна

16.

І

«Космічний гном з планети «Квітів»

М’яка іграшка

Чадій Анна Юріївна

25.12.2008

Васильківський НВК «Гімназія –ЗОШ І-ІІІ ступенів №8»

Горбенко Людмила Миколаївна

17.

    І

«Гармонія»

Гончарство

Прокопій Софія Юріївна

Скороходов Данило Анатолійович

2011

2010

Васильківська міська СЮТ, гурток «Гончарство»

Голуб Яна Анатоліївна

18.

   І

«Збирачі зірок»

М’яка іграшка

Потапенко Софія Андріївна

28.01.2010

Васильківський міський ЦДЮТ, гурток «М’яка іграшка»

Горбенко Людмила Миколаївна

19.

   І

«Місячна володарка»

 

Кривенко Владислава Юріївна

03.09.2011

(8 років)

Васильківський міський ЦДЮТ, арт-студія «Колорит»

Канцедал Вікторія Віталіївна

20.

    І

«Космічне дефіле»

Скульптура (паперова маса)

Бортницька Софія

Борисовець Христина

Казиадей Ангеліна

23.08.2009

19.01.2011

13.03.2012

Васильківський міський ЦДЮТ, гурток «Конструювання іграшки»

Шишацька Людмила Миколаївна

21.

І

«Обійми світил»

 

Клокоцька Софія Павлівна

05.02.2004

Васильківський академічний ліцей «Успіх», 11-А клас

Сокол Олена Дмитрівна

22.

І

«Робот Вертер»

Вироби з дерева

Пономаренко Богдан Олегович

05.04.2005

Васильківський академічний ліцей «Престиж»

Зеленков Леонід Павлович

23.

І

«Володарка Всесвіту»

 

Крот Євгенія Павлівна

04.10.2004

Васильківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6, 10-А клас

Трьохбратська Марія Сергіївна

24.

І

«І на Марсі будуть яблуні цвісти»

Різьблення

Власюк Владислав Петрович

2005

Васильківська міська СЮТ, гурток «Художнє різьблення»

Сингаївський Валерій Миколайович

25.

І

«Космічний флекс»

Настільна гра

Мельничук Серафіма

Бережна Яна

Гермаш Максим

Жеребко Аліна

Трьохбратський Нікіта

Шовнівський Святослав

Клименко Валерія

старша

Васильківський міський ЦДЮТ,

гурток «Юні винахідники»

Трьохбратська Марія Сергіївна

26.

І

«Життя на Марсі»

відеомистецтво

Вендичанська Вероніка Андріївна

22.05.2010

Васильківсський НВК «Гімназія ЗОШ І-ІІІ ступенів №8»

Каліберда Т.А.

27.

   І

EMERGENCY NEWS

відео-мистецтво

Подрез Анастасія Олександрівна

Поліщук Марина Юріївна

Ракша Рената Дмитрівна

Романович Роман Романович

Погоріла Єлизавета Володимирівна

Петренко Анастасія Олександрівна

Козачук Назарій Олександрович

30.06.2005

27.01.2005

01.04.2005

 

27.08.2005

 

30.06.2005

 

01.07.2005

 

24.03.2004

Васильківська ЗОШ І-ІІІ ступенів    № 6, 9-А

Трьохбратська Марія Сергіївна,

0977684270

28.

І

«Космічний урожай»

 

Линник Регіна Олегівна

07.05.2007

Васильківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

Радіч Світлана Володимирівна

29.

І

«Космос серед нас»

 

Кругляк Катерина Михайлівна

09.12.2003

Васильківський академічний ліцей «Престиж»

Базилюк Наталія Миколаївна

30.

І

«Музика Всесвіту»

 

Саратов Олександр Сергійович

07.11.2003

Васильківський академічний ліцей «Престиж»

Свердлик Вікторія Вікторівна

Відео

Переглядів: 31 | Додав: Username | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти Васильківської міської ради © 2020
Форма входу
Календар
«  Лютий 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Корисні посилання

Пошук