Субота, 16.12.2017, 03:19
.
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Самоврядування
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 62
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 
Головна » 2017 » Жовтень » 10 » підсумки міського етапу конкурсу юних фотоаматорів
09:54
підсумки міського етапу конкурсу юних фотоаматорів

Підведено підсумки міського етапу конкурсу юних фотоаматорів

На виконання наказу відділу освіти Васильківської міськради від 04 вересня 2017 р. № 01-15/361 «Про проведення міського етапу обласного конкурсу робіт юних фотоаматорів», та з метою підвищення ролі фотоаматорства у морально-естетичному вихованні підростаючого покоління у Васильківському міському центрі дитячої та юнацької творчості 14 вересня 2017 року підведено підсумки міського етапу обласного конкурсу робіт юних фотоаматорів.

            Для участі у конкурсі подано 128 фоторобіт, виконаних учнями загальноосвітніх шкіл №№ 1, 2, 3, 7, 9, НВК № 4, НВК «Гімназія-ЗОШ І-ІІІ ст. № 8» та вихованцями ВМ СЮТ, ВМ СЮН і ВМ ЦДЮТ. Конкурс проходив серед учнів трьох вікових категорій в номінаціях «Свята спадщина» - 9 фоторобіт, «Перлини малої Батьківщини» - 11, «Наші мандри» - 12, «Портрет» - 16, «Пейзаж» – 18, «Архітектура» - 19, «Флора і фауна» - 16, «Позажанрове фото» - 12, «Натюрморт» - 8,  «Фото із застосуванням програми Adobе Photoshop» - 7. Конкурсні роботи вражали творчим підходом до вибору об’єкта зйомки, філософським змістом та композиційним рішенням. На підставі рішення журі переможцями міського етапу обласного конкурсу фотографій «Неосяжна моя Україно!», конкурсів юних фотоаматорів: «Моя Україно!» та «Моя країна – Україна!» визнано учнів (вихованців) загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів:

               У номінації  «Архітектурні пам’ятки України»:

І місцеСкакун Богдана, учня НВК «Гімназія - ЗОШ І-ІІІ ст. № 8» за роботу «Трембіти запрошують до Карпатського краю», керівник Скакун О.П.;

ІІ місце – Струк Лесю, вихованку ВМ СЮТ за роботу «Храм Білий Лотос у Черкасах», керівник Медведєв А.В.;

ІІІ місце – Кузик Діану, ученицю ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 за роботу «Мистецтво реальності», керівник Мельник І.В.

У номінації  «Наші мандри»:

І місцеМарінова Іллю, учня ЗОШ І-ІІІ ст. № 9 за роботу «Підкорення Говерли», керівник Бурмакіна Л.Ф.;

ІІ місце – Гаврилко Дарію, ученицю ЗОШ І-ІІІ ст. № 9 за роботу «Ми це зробимо», керівник Ширяй Ю.В.;

ІІІ місце – Кусова Назара, вихованця ВМ СЮТ за роботу «На маршруті», керівник Симонова Л.А.

У номінації  «Дива України очима дітей»:

І місцеТурчин Софію,  вихованку ВМ ЦДЮТ за роботу «Бабка», керівник Турукіна Л.В.;

І місце – Литвинчука Владислава, учня НВК «Гімназія - ЗОШ І-ІІІ ст. № 8» за роботу «Є в діброві мудрий гетьман і надійний захисник», керівник Скакун О.П.;

ІІ місцеСтороженко Катерину,  вихованку ВМ ЦДЮТ за роботу «Квітковий хамелеон», керівник Турукіна Л.В.

У номінації  «Свята спадщина»:

І місцеАврамішину Вероніку, ученицю ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 за роботу «У музеї Романа Кумлика. Верховина», керівник Аврамішина О.В.;

І місце – Порохню Тетяну, вихованку ВМ СЮТ за роботу «Старовинна техніка вибійки на тканині», керівник Медведєв А.В.;

ІІ місце – Єрмакову Євгенію, ученицю ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 за роботу «Ой на Івана, ой на Купала», керівник Герасімова Ю.М.;

ІІ місце – Назаренка Євгена, вихованця ВМ СЮТ за роботу «Вчимося ткати», керівник Медведєв В.В.

У номінації  «Перлини малої Батьківщини»:

ІІ місцеПавлішину Катерину, ученицю ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 за роботу «Перед грозою», керівник Григор’єва Т.В.;

ІІІ місце – Чекорського Олексія, вихованця ВМ СЮТ за роботу «Пасхальне яєчко», керівник Симонова Л.А.

          У номінації  «Портрет»:

І місце – Сердюка Кирила, учня ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 за роботу «Сніжинки радості», керівник Іващенко Н.М.;

І місцеПорохню Тетяну, ученицю ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 за роботу «Дівчина - весна», керівник Порохня О.М.;

ІІ місце – Лазоренко Софію, ученицю ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 за роботу «Щирі оченята і дрібні веснянки», керівник Мельник І.В.;

ІІ місце – Нещадима Михайла, вихованця ВМ СЮТ за роботу «Мудрість», керівник Медведєв А.В.;

ІІІ місце – Брюховець Софію, ученицю ЗОШ І-ІІІ ст. № 7 за роботу «Мій татусь - герой», керівник Бобир Н.Ю.;

ІІІ місце – Чекорського Олексія, вихованця ВМ СЮТ за роботу «Емоція», керівник Симонова Л.А.

У номінації  «Пейзаж»:

І місце – Ропай Мирославу, ученицю НВК «Гімназія - ЗОШ І-ІІІ ст. № 8» за роботу «Так приємно серцю, приємно та любо дивитись на рідні поля», керівник Скакун О.П.;

І місце – Струк Лесю, вихованку ВМ СЮТ за роботу «Озерце під с. Рожепи», керівник Медведєв А.В.;

І місцеЧекорського Олексія, вихованця ВМ СЮТ за роботу «Смерека – цариця Карпат», керівник Симонова Л.А.;

ІІ місце – Сагайдакова Миколу, учня ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 за роботу «Оксамитовий захід сонця», керівник Бізяєва Т.В.;

ІІ місце – Литвин Владиславу,  вихованку ВМ ЦДЮТ за роботу «Тиша над рікою», керівник Турукіна Л.В.;

ІІІ місце – Охріменко Валентина, вихованця ВМ СЮН за роботу «У осінній зажурі тихо плине ріка…», керівник Іващенко Л.В.

У номінації  «Архітектура»:

І місцеТерехову Валерію, ученицю НВК № 4 за роботу «Дива у світі є…», керівник Герасімова Ю.М.;

ІІ місце – Лазоренко Софію, ученицю ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 за роботу «Краса приходить з віком», керівник Мельник І.В.;

ІІ місце – Сліпецьку Юлію, вихованку ВМ СЮН за роботу «Минуле у сьогодення», керівник Іващенко Л.В.;

ІІІ місце – Чекорського Олексія, вихованця ВМ СЮТ за роботу «Палац Шернбурна», керівник Симонова Л.А.

                  У номінації  «Позажанрове фото»:

І місце – Гермаша Максима, вихованця ВМ СЮТ за роботу «Спека. Спрага. Чорне море», керівник Симонова Л.А.;

І місце – Сердюка Кирила, учня ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 за роботу «Жартівливий поцілунок», керівник Іващенко Н.М.;

ІІ місце – Стрезікозіна Кирила, учня НВК «Гімназія-ЗОШ І-ІІІ ст. № 8» за роботу «Я теж хочу співати у хорі», керівник Скакун О.П.;

ІІІ місце – Охріменка Валентина, вихованця ВМ СЮН за роботу «Зимове диво», керівник Іващенко Л.В.

                   У номінації  «Флора і фауна»:

І місце – Блощицину Анастасію, ученицю ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 за роботу «Радість дельфінів», керівник Порохня О.М.;

І місце – Косянчика Дмитра, учня НВК № 4 за роботу «Пухнасте щастя», керівник Герасімова Ю.М.;

ІІ місце – Аврамішину Вероніку, ученицю ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 за роботу «Як добре на просторах рідного краю», керівник Аврамішина О.В.;

ІІ місце – Кулак Софію, ученицю ЗОШ І-ІІІ ст. № 9 за роботу «Ти хто?», керівник Ширяй Ю.В.;

ІІІ місце – Марінова Іллю, учня ЗОШ І-ІІІ ст. № 9 за роботу «Мій котик», керівник Бурмакіна Л.Ф.;

ІІІ місце – Ширяя Олександра, учня ЗОШ І- ІІІ ст.  № 9 за роботу «Маленька трудівниця», керівник Ширяй Ю.В.

     У номінації  «Натюрморт»:

І місце – Сердюка Кирила, учня ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 за роботу «Львівський колорит», керівник Іващенко Н.М.;

ІІ місце – Яковенка Єгора, вихованця ВМ СЮН за роботу «В очікуванні друзів», керівник Василенко Г.Д.;

ІІ місце – Жука Віктора, учня ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 за роботу «Осінній подих», керівник Іващенко Н.М.;

ІІІ місце – Грищук Анну, ученицю ЗОШ І-ІІІ ст.  № 3 за роботу «Натюрморт як трамплін у намір», керівник Новородовський В.В.

                   У номінації  «Фото із застосуванням програми Adobе Photoshop»:

І місце - Сердюка Кирила, учня ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 за роботу «Колаж бажань», керівник Іващенко Н.М.;

ІІ місце – Порохню Тетяну, вихованку ВМ СЮТ за роботу «Експеримент з портретом», керівник Медведєв А.В.;

ІІІ місце – Вячену Сніжану, ученицю ЗОШ І-ІІІ ст. № 9 за роботу «Вогонь душі», керівник Ширяй Ю.В.

«Побутові або жанрові фотографії»:

І місце – Вендичанську Вероніку, ученицю НВК «Гімназія-ЗОШ І-ІІІ ст. № 8» за роботу «На гостинах у казкаря Сашка Лірника», керівник Скакун О.П.

«Репортажне фото»:

І місце - Сердюка Кирила, учня ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 за роботу «Євро – 2012: Ми є українці», керівник Іващенко Н.М.

«Макрографія»:

І місцеТурчин Софію,  вихованку ВМ ЦДЮТ за роботу «Чарівна стрибуха», керівник Турукіна Л.В.

 

  

  

  

  

  

  

  

Переглядів: 40 | Додав: Hanzel | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти Васильківської міської ради © 2017
Форма входу
Календар
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Корисні посилання

Пошук
Друзі сайту