Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2016 » Березень » 16 » Змагання з подолання туристсько-спортивної смуги перешкод
08:45
Змагання з подолання туристсько-спортивної смуги перешкод

15 березня 2016 року у рамках проведення дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри «Сокіл» («Джура») на базі Васильківського НВК № 4 пройшли змагання з подолання туристсько-спортивної смуги перешкод. У програмі були такі види змагань:

• маятник;
  • подолання заболоченої місцевості по жердинах;
  • подолання заболоченої місцевості по купинах;
  • паралельні мотузки;
  • траверс;
  • рух на фініш гусячим кроком.

При підведенні підсумків враховувався не лише час проходження дистанції, а й правильність виконання завдань. За допущені помилки накладалися штрафи у вигляді додаткового часу: 1 штраф – 30 секунд.

Першість у змаганнях виборов рій «Чорні вершники» Васильківського НВК, друге місце – у рою «Останній герой» Васильківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6, третє місце посів рій «Яструб» Васильківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2.

Вітаємо переможців і виносимо подяку директору Васильківського НВК № 4 Нікіфоровій Т. М., а також директору станції юних техніків Медведєву В.В. і методисту Симоновій Л.А. за допомогу в організації та проведенні змагань.

Переглядів: 443 | Додав: Ольга | Рейтинг: 0.0/0