Субота, 22.06.2024, 19:01
.
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Самоврядування
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 Запис дітей до ЗДО

Шановні батьки!

     Управління освіти повідомляє, що формування дошкільних груп закладів дошкільної освіти на 2021/2022 навчальний рік буде проводитися в серпні місяці відповідно до електронної черги на сайті "Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти".

          Планується сформувати:

- у Васильківському ДНЗ №1 "Журавлик" - одну молодшу групу (для дітей віком від 3 до 4 років) та одну групу дітей раннього віку (від 2 до 3 років).

- у Васильківському ДНЗ №3 "Джерельце" - одну групу для дітей раннього віку (від 2 до 3 років).

- у Васильківському ДНЗ №4 "Сонечко" - одну групу дітей молодшого віку (віком від 3 до 4 років), дві групи для дітей раннього віку (від 2 до 3 років).

- у Васильківському ДНЗ №5 "Дзвіночок" - одну молодшу групу (для дітей віком від 3 до 4 років), одну групу дітей раннього віку (віком від 2 до 3 років).

- у Васильківському ДНЗ №6 "Малятко" - одну групу дітей раннього віку (віком від 2 до 3 років).

- у Васильківському ДНЗ №7 "Іскорка" - одну молодшу групу (для дітей віком від 3 до 4 років), одну групу дітей раннього віку (віком від 2 до 3 років).

- у Васильківському ДНЗ №8 "Пролісок" - одну групу для дітей раннього віку (від 2 до 3 років).

- у Васильківському ДНЗ №9 "Тополька" - одну молодшу групу (для дітей віком від 3 до 4 років), одну групу дітей раннього віку (віком від 2 до 3 років).

- у Васильківському ДНЗ №10 "Ластівка" - дві молодші групи (для дітей віком від 3 до 4 років). Групи для дітей раннього віку в закладі не буде.

- у Васильківському ДНЗ №12 "Дюймовочка" - одну групу дітей молодшого віку (віком від 3 до 4 років), дві групи для дітей раннього віку (від 2 до 3 років).

          Також повідомляємо, що Васильківський ДНЗ №2 "Барвінок", до закінчення капітального ремонту, групи комплектувати буде на базі Васильківського ДНЗ №12 "Дюймовочка".

       Просимо Вас завчасно перевірити чергу на сайті. До серпня місяця у Вас є можливість перереєструвати у нас вашу заявку до іншого закладу нашої територіальної громади (в якому черга менша або є відповідна група).

   З питання перереєстрації звертайтеся за телефоном 04571 23241 або 0663473005

До уваги батьків!

Для вас створено можливість поставити свою дитину в чергу для влаштування в дитячий садок не виходячи з дому,  самостійно зареєструвавши її на порталі за посиланням:  "Електронна реєстрація" .

Покрокова інструкція для батьків!

1. Зареєструйтесь на порталі "Електронна реєстрація" (зберігайте логін і пароль). На вказану Вами електронну адресу прийде лист про реєстрацію на порталі. Активуйте акаунт за вказаним в листі посиланням.

2. Оберіть заклад за посиланням: ДНЗ-ВО Васильківської міської ради (подати заявку можна тільки до одного закладу дошкільної освіти).

3. Заповніть форми заяви, вказуючи достовірну інформацію. Обов"язково додайте до заявки скановане або сфотографоване свідоцтво про народження дитини. Заповнивши форми, натисніть кнопку "зберегти".

4. Уважно перегляньте рубрику "Пільги". Якщо ви відноситесь до пільгової категорії, обов"язково додайте сканований або сфотографований документ, що засвідчує ваше право на пільги.

5. Перевірте чи збережена створена Вами заявка. Для цього на порталі у власному кабінеті натисніть рубрику "мої заявки". Так можна переглянути і статус Вашої заявки ("нова", "прийнята", "відхилена"...).

6. Приносити документи дитини до відділу освіти НЕ ПОТРІБНО, всі документи загружайте у заявку.

7. Після перевірки даних дитини, заявка буде прийнята до черги і ій буде надано статус "прийнята".

8. Нумерація черги проводиться системою автоматично відповідно до дати та часу створення вами заявки, а також - пільг.

9. Щоб побачити, яка дитина на черзі до записаного закладу, потрібно у рубриці "Мої заявки" натиснути на назву закладу. За посиланням ви перейдете на сторінку інформації про заклад. Далі натискаєте на "черга", обираєте рік зарахування - 2021, 2022, 2023, обираєте групу за віком і бачите, яка дитина на черзі.

10.Ви можете відслідковувати статус поданої заявки і стежити за просуванням черги. Крім того, є можливість на порталі переглянути інформацію про нормативну наповнюваність, про черги в інші заклади. 

11. У "прийняту" адміністратором заявку ви вже не зможете внести зміни. Якщо ви бажаєте змінити заклад чи рік зарахування, зберігши за собою дату створення заявки, звертайтеся в управління освіти. Відповідальна за електронну реєстрацію особа перереєструє вашу дитину до бажаного закладу в межах міста або змінить рік зарахування. Якщо ви видалите заявку (натиснете на червоний хрестик), то відновити її  ми не зможемо.

10. Ви повинні самостійно потурбуватися про збереження логіна та пароля для доступу до кабінету. Якщо забули, то в електронній пошті (яку ви вказували під час реєстрації) знайдіть лист від системи (info@reg.isuo.org), в якому буде прописано ваш логін і пароль для входу в кабінет на сайті.

11. Чекайте на електронну пошту лист про видачу направлення (серпень місяць). Отримавши його, в 10-денний термін з'явіться до управління освіти з оригіналами документів (свідоцтво про народження дитини, паспорт; якщо пільгова категорія - копія документу, що засвідчує право на пільги, ) для отримання направлення.

12. З виданим направленням та медичними документами дитини йдете до керівника в заклад дошкільної освіти.

З питань електронної реєстрації звертайтесь за телефоном 04571 23241 або 0663473005

Відділ освіти Васильківської міської ради © 2024
Форма входу
Календар
«  Червень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Корисні посилання

Пошук